Eventy


Kormoran Arena w Olsztynie to doskonałe miejsce na każdą imprezę. U nas zorganizujesz event firmowy ze szkoleniem, prezentację produktu czy nawet niezapomniany wieczór kawalerski, panieński albo urodziny. Gwarantujemy ogromny zastrzyk emocji, przyjemną atmosferę i doskonały catering w naszych salach VIP i Eventowej.

Kormoran to nie tylko Arena, to również halowy tor kartingowy. Nie tworzymy tego miejsca z jedyną myślą by ścigać się gokartami i walczyć na arenie. Kormoran to miejsce z ogromną dawką pozytywnej energii jaką będziemy chcieli wam przekazać za pomocą różnego rodzaju specjalnie zorganizowanych eventów. Nasza sala Eventowa i sala VIP to miejsca, gdzie Twoja impreza może mieć różne oblicza. Jesteśmy gotowi do organizacji imprez nawet dla 150 osób.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez email imprezy@kormoranarena.pl lub telefonicznie pod nr 513 161 866.

Nasz dział marketingu i eventów dobierze Ci atrakcje oraz podpowie czym jeszcze zaskoczyć możesz swoich gości – a wszystko to dopasowane do budżetu, którym dysponujesz.

Przyjdź do nas z ideą, a my ubierzemy ją w atrakcje, zorganizujemy, skoordynujemy i pokażemy Tobie i Twoim gościom, że nie mogliście trafić lepiej.

Pamiętaj, SZYJEMY IMPREZY NA MIARĘ i jesteśmy w tym najlepsi!