Faq


Tak, paintball jest sportem bezpiecznym, pod warunkiem przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do regulaminu. Obsługa przed rozpoczęciem rozgrywek przeprowadza szkolenie z zasad gry i bezpieczeństwa.
Tak, farba z kulek łatwo się spiera (nawet samą ciepłą wodą) i nie pozostawia żadnych plam na ubraniu. Zalecamy zabrać ze sobą wygodne, ale usztywniające kostkę obuwie, cienkie rękawiczki i okrycie głowy.
Trafienie kulką czasami powoduje lekki ból, najczęściej jednak jest on niewyczuwalny ze względu na adrenalinę i emocje towarzyszące grze. Jednym słowem jest to ból, który da się wytrzymać :)
Na naszym polu jesteśmy w stanie zorganizować zabawę nawet dla 2 osób, co wyróżnia nas na tle innych pól paintballowych.
Ochrona od utrudniających zabawę owadów nie jest potrzebna! Paintball Arena jest to pole stworzone w niespotykanym dotąd klimacie, bez wszędobylskich stworzeń i obijających się o maskę gałęzi.
Kulki do paintballa produkuje się z żelatyny oraz barwników spożywczych. Farba jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa.
Minimalny wiek gracza to 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów.
Dobrze jest mieć choć trochę ogólnej kondycji fizycznej, gdyż w czasie gry dużo się biega, czołga i skrada. Ponadto przyda się odrobina refleksu, jednakże nie są to warunki konieczne, jakie trzeba spełniać, żeby świetnie się bawić.
Pole jest dostępne 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku można postrzelać w godz. 15:00 – 22:00 a w soboty i niedziele pracujemy od 11:00 do 22:00.
Jak najbardziej! Nasz obiekt przygotowany jest do organizacji imprez grupowych. Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami, jesteśmy w stanie zapewnić drobny poczęstunek, a także catering. Organizujemy urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany event na naszym obiekcie – zadzwoń pod nr 513 131 866 lub napisz na adres imprezy@torkormoran.pl, a my dopasujemy idealną ofertę dla Ciebie! :)